Contact us: info@legacity.eu
Legacity - Julien Ciarniello - Associé
Email: j.ciarniello@legacity.eu

Julien Ciarniello - Associé

Legacity - Olivier Creplet - Associé
Email: o.creplet@legacity.eu

Olivier Creplet - Associé

Legacity - Bruno Dessart - Associé
Email: b.dessart@legacity.eu

Bruno Dessart - Associé

Legacity - Benoît Hemmeryckx - Associé
Email: b.hemmeryckx@legacity.eu

Benoît Hemmeryckx - Associé

Legacity - Gaëlle Nile - Associée
Email: g.nile@legacity.eu

Gaëlle Nile - Associée

Legacity - Khadra Belalia - Collaboratrice
Email: k.belalia@legacity.eu

Khadra Belalia - Collaboratrice

Legacity - Alice Dejemeppe - Collaboratrice
Email: a.dejemeppe@legacity.eu

Alice Dejemeppe - Collaboratrice

Legacity - Gaspard Dejemeppe - Collaborateur
Email: g.dejemeppe@legacity.eu

Gaspard Dejemeppe - Collaborateur

Legacity - Alexandre Mignon - Collaborateur
Email: a.mignon@legacity.eu

Alexandre Mignon - Collaborateur

Legacity - Larissa Van den Bogaert - Collaboratrice
Email: l.vandenbogaert@legacity.eu

Larissa Van den Bogaert - Collaboratrice

x
Wij gebruiken sessie cookies om onze online diensten goed te laten functioneren. Wij gebruiken geen andere cookies. Lees verder. Ga verder naar website